Gästebuch - Libri i Vizitorve
Einträge: 19    |    Aufrufe: 10718

« Homepage    |    Eintragen » 
alex schrieb am 05.11.2009 - 00:05 Uhr

hey ! Wirklich klasse Seite, Weiter so.. Smilie

mfg, alex


HomepageE-Mail

e lendumja schrieb am 27.11.2008 - 15:18 Uhr

qka u ba me juve qa hupt more a ju ka ra firma a?


E-Mail

pa mer schrieb am 29.05.2008 - 21:01 Uhr

blerim pse jam trullavic une a?? qka te bana ty pot vjen era inat ahhahahaha. oh zot mos po punu ju ne baustell leni more djemt rehat qka ja keni mar inatin kta krejt ikan te bukur ishin pers tepri e ju njekne punen e juve alahile qfar budallve ich hasse das albanervolk wo so sind


E-Mail

zana schrieb am 29.05.2008 - 20:44 Uhr

valla Meda e kall krejt ti nuk paske lidhje me kry,ani edhe Bajram gigolli kta jan mate mirt ne krejt kosoven ti futja gjum,se nuk paske lidhje me muzik,apesheh se podona Meden me honger krejt flm Smilie Smilie Smilie Smilie


E-Mail

blerimi schrieb am 28.05.2008 - 23:03 Uhr

oh gott qfar trullavice te ka qekjo pa emer lop krejt hesapi


E-Mail

pa emer schrieb am 28.05.2008 - 14:13 Uhr

ja po mir eki ku asht mas mirti. A do me than deri ne september ma ska musik ne biberach? Find ich iregdwie schon Schade amo spo di se qka me ju than ketu nuk asht vend i madh shum. Ich wünsche euch dass es
für euch gut läuft. te fala


E-Mail

pa emer schrieb am 28.05.2008 - 10:45 Uhr

neinnnnnnnnn pse pe ndrroni lokalin a ???

Anmerkung:
pa emer ich muss schauen wo es am besten ist und des wegen mache ich vielet bleibe ich auch da mal abwarten bis septembar ist alles geklert danke pa emer gruss ciao


E-Mail

discopavarsia schrieb am 28.05.2008 - 04:01 Uhr

pershendetje reper 1 boy flm ne jemi mir shpresojm qe dhe ju te jeni mir.per qka i perket ketyre si shkruajn ketu sma ndin mu fare se e di kush jemi sja dha doren askujt per asgje.por secili e tregon at karakterin e vet si e ka se une nese me shkon me shkon smundohem tja bej dikuj reklam te dera e shpis me vjen te keshi sa e bejn do do veten te ulet.pershendetje reper boy kaloja mir, tung


E-Mail

The Raper1 Boy's schrieb am 28.05.2008 - 02:54 Uhr

Tung Pėrshendetjeh vll.Gashi ?

Si Jeni a jėni mire Vellezerit Gashi
Besoj qe jeni mirė shnosh e rahat
Mos T'jav Ninė se keta njerzt qe juv Thojn Ksi Fjal vetėm juv adhurojn

veq vazhdo kshtut se spakti duhėt te gjith me jap nje Respekt Emrin pavarsia

vetėm emri oshtė i shtrejt e lejė senė tjera..

Besoj se shum Shpejt e hap Diskoteken me naj vend tjetėr edhė inshallah punė te mbar keni se psė jeni nummer 1

se sa per ksi njerzt te ngellur skan qka bejn shkrujn asi fjal Reklama. e ksi senė juv mos t'jav ninė veq vazhdoni kshtut

The Raper1 Boy's i ki Gjėthmon Afer
zemėr Qdo Shqiptar duhėt me pas

tung kalofsh bukur Lajmrohu vellezeri Gashi ne e-email juv falimenderoj per gjithqka tung kaloni bukur qdo t'mira gjithve tung tung


AIM ICQ: 8954HomepageE-Mail

discopavarsia schrieb am 27.05.2008 - 22:45 Uhr

pershendetje te gjithve.kemi tash pushim dhe kam mendimin ta nroj lokalin te dal ne ulm.per tjera ju lkamrojm te gjithve ju flm te gjithve qe e vizitojn ket faqe.per ta si reklamojn discot e tyre me vjen te qeshi por na shqiptart jemi keshtu sdojm kenb ta lejm te ngritet une sjam ashtu dhe kam me arrit pa i pengu askujt.flm nga te gjith tungi


E-Mail

 
Seiten:
- 1 - 2 -
Zurück  Weiter

Highspeed SSD Webspace bzw. Webhosting für Profis powered by Abonda.de
Hol Dir dein eigenes gratis Gästebuch!
Bitte aktiviere JavaScript!